آخرین مطالب

دانلود قالب صحیفه برای بلاگفا

قالب صحیفه برای بلاگفا قالب قرمز صحیفه  این قالب در واقع قالب صحیفه هست که نوسط تیم اسپورت بلاگ ترجمه شده  قالب قرمزصحیف بلاگفا دارای خصوصیات بسیاری می باید که قالب گفتن نیست. قالب نارنجی صحیفه بلاگ کاملا واکنشگرا  و د رعین حال سبک و با لود سریع و کاملا کاربر پسند در این قالب تاحدودی سعی شده که تگ های اتی ام ال راعایت بشه و رعایت تگ های اچ تی ام ال سئو سایت رو بالا می برد . در صورت وجود هر گونه اشکالی در قالب حتما ما را درجریان قرار دهید و اگر نظری یا پیشنهادی دارید ما خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

قالب روناک

آیا تا به حال توسط وبلاگ سایت دانلود راه اندازی کرده اید و به دنبال  قالب دانلود وردپرس استاندارد که دارای سئو بالا باشه ، طراحی پوسته روناک توسط گروه  اسپورت بلاگ طراحی شده جوابگوی نیازهای شما  میباشد. در طراحی قالب  نکات مربوط به کدنویسی و سئو رعایت شده به نحویکه کدهای قالب معتبر یا در اصطلاح ولید می باشند همچنین از نظر سرعت بارگذاری بهینه شده است. اگر به دنبال قالب  مناسب سایت دانلودی هستید قالب روناک گزینه مناسبی است جهت مشاهده امکانات و دمو انلاین پوسته به ادامه مطلب مراجعه کنید.

قالب انجمن با طعم پی اچ بی بی

قالب انجمن پی اچ پی بی بی برای انجمن اسپورت بلاگ این قالب را تیم اسپورت بلاگ برای انجمن ترجمه کرده

وبلاگ با طعم کیوی

قالب سبزاسپورت بلاگ این قالب در واقع قالب صحیفه هست که توسط تیم اسپورت بلاگ ترجمه شده  قالب سبزاسپورت بلاگ دارای خصوصیات بسیاری می باشد که . قالب سبزاسپورت بلاگ کاملا واکنشگرا  و د رعین حال سبک و با لود سریع و کاملا کاربر پسند در این قالب تاحدودی سعی شده که تگ های اتی ام ال راعایت بشه و رعایت تگ های اچ تی ام ال سئو سایت رو بالا می برد. در صورت وجود هر گونه اشکالی در قالب حتما ما را درجریان قرار دهید و اگر نظری یا پیشنهادی دارید ما خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

وبلاگ با طعم هندوانه

قالب آبی اسپورت بلاگ این قالب در واقع قالب صحیفه هست که توسط تیم اسپورت بلاگ ترجمه شده  قالب آبی اسپورت بلاگ دارای خصوصیات بسیاری می باشد که . قالب آبی اسپورت بلاگ کاملا واکنشگرا  و د رعین حال سبک و با لود سریع و کاملا کاربر پسند در این قالب تاحدودی سعی شده که تگ های اتی ام ال راعایت بشه و رعایت تگ های اچ تی ام ال سئو سایت رو بالا می برد. در صورت وجود هر گونه اشکالی در قالب حتما ما را درجریان قرار دهید و اگر نظری یا پیشنهادی دارید ما خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

وبلاگ با طعم انار

قالب قرمز  اسپورت بلاگ این قالب در واقع قالب صحیفه هست که نوسط تیم اسپورت بلاگ ترجمه شده  قالب قرمزاسپورت بلاگ دارای خصوصیات بسیاری می باید که قالب گفتن نیست. قالب نارنجی اسپورت بلاگ کاملا واکنشگرا  و د رعین حال سبک و با لود سریع و کاملا کاربر پسند در این قالب تاحدودی سعی شده که تگ های اتی ام ال راعایت بشه و رعایت تگ های اچ تی ام ال سئو سایت رو بالا می برد. در صورت وجود هر گونه اشکالی در قالب حتما ما را درجریان قرار دهید و اگر نظری یا پیشنهادی دارید ما خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

وبلاگ با طعم موز

قالب نارنجی  اسپورت بلاگ این قالب در واقع قالب صحیفه هست که نوسط تیم اسپورت بلاگ ترجمه شده  قالب نارنجی اسپورت بلاگ دارای خصوصیات بسیاری می باید که قالب گفتن نیست. قالب نارنجی اسپورت بلاگ کاملا واکنشگرا  و د رعین حال سبک و با لود سریع و کاملا کاربر پسند در این قالب تاحدودی سعی شده که تگ های اتی ام ال راعایت بشه و رعایت تگ های اچ تی ام ال سئو سایت رو بالا می برد. در صورت وجود هر گونه اشکالی در قالب حتما ما را درجریان قرار دهید و اگر نظری یا پیشنهادی دارید ما خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.